O firmie

 

Firma DREMAT istnieje na rynku od 1989 roku. Jesteśmy firmą inżynieryjno-produkcyjną. Obecnie zatrudniamy w swoim zakładzie około  50 pracowników. Nasza załoga to zarówno ludzie o dużym doświadczeniu zawodowym jak również młodzi energiczni pracownicy chcący się ciągle rozwijać. Posiadamy własne biuro technologiczno-konstrukcyjne pozwalające nam na kompleksową realizację zadań. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie IT. Do zarządzania przedsiębiorstwem posiadamy wdrożony system Plan-de-Campagne, jest to system typu EPR pozwalający na monitoring postępów w realizacji poszczególnych zadań na stanowiskach produkcyjnych. Do projektowania wykorzystujemy kilka stanowisk CAD z systemem Solid Works. Tworzenie programów obróbkowych dla maszyn CNC odbywa się w systemie CAM na podstawie modeli 3D.

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące dostawców części i komponentów do swojej produkcji. Posiadany przez nas ciągle rozbudowywany park maszynowy pozwala na kompleksowe wykonywanie zleconych prac z zakresu obróbki skrawaniem, obróbki blach i profili, spawania i nie tylko.

Świadczymy usługi w zakresie projektowania wyposażenia produkcyjnego, wyposażenia hal, mechanizacji i automatyzacji produkcji w różnych branżach przemysłu. Urządzenia przez nas projektowane i wykonywane na zamówienie spełniają wymogi dyrektyw pod względem bezpieczeństwa oraz jakości i służą naszym klientom przez wiele lat.

Dokładamy wszelkich starań aby nasz projekt był waszą wizytówką.

Dzięki zdobywaniu nowych klientów i poszerzaniu zakresu wykonywanych usług oraz  oferowanych produktów firma ciągle intensywnie się rozwija.
Aby możliwe było wykorzystanie dobrej koniunktury na wytarzane przez firmę produkty konieczne jest kontynuowanie działań inwestycyjnych zmierzających do rozbudowy parku maszynowego wykorzystującego innowacyjne technologie obróbcze. Przyczyni się to nie tylko do poprawy jakości wytwarzanych detali, kompleksowego świadczenia usług, ale także do zwiększenia efektywność procesów produkcyjnych oraz wzrost zdolności wytwórczych.

Rozwój wspomagany jest przez programy unijne – we wrześniu 2012 roku zakończył się już trzeci projekt. Po jego zrealizowaniu możliwa jest kompleksowa realizacja zadań związanych z projektowaniem i budową urządzeń i maszyn dla przemysłu.