Praca

Jesteśmy firmą o ciągle rosnących tendencjach zyskownych, dlatego nasza firma poszukuje ludzi młodych i chętnych do pracy. Jeśli szukasz miłej atmosfery pracy, dobrych zarobków oraz pasji w swojej pracy to zadzwoń do nas i dowiedz się czy mamy aktualnie wolny wakat lub odwiedzaj częściej naszą stronę internetową.

Pobierz kwestionariusz osobowy:

Kwestionariusz osobowy,

Rekrutacja kwiecień 2021

KIEROWNIK PRODUKCJI

OBOWIĄZKI:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym – nadzorowanie, motywowanie i kontrolowanie działań podległych pracowników,
  • przyjmowanie oraz realizacja zleceń produkcyjnych,
  • przygotowanie, uzgadnianie i wdrażanie planów produkcyjnych,
  • opracowywanie harmonogramu realizacji zadań produkcyjnych oraz optymalizacja wykorzystania surowców produkcyjnych,
  • dbałość o zachowanie standardów jakości na terenie zakładu produkcyjnego,
  • nadzór na porządkiem i przestrzeganiem procedur BHP oraz realizacja niezbędnych szkoleń stanowiskowych,
  • nadzór nad wykorzystaniem i utrzymaniem wydajności maszyn oraz dbanie o odpowiedni stan utrzymania,
  • udział w procesie rekrutacji nowych pracowników,
  • analizowanie problemów produkcyjnych oraz proponowanie rozwiązań adekwatnych do zaistniałej sytuacji,

WYMAGANIA:

  • udokumentowane doświadczenia zawodowe w obszarze zarządzania zespołem,
  • znajomość programu ERP -PlanDeCampagne mile widziana,
  • wykształcenie lub techniczne w szczególności zarządzanie produkcją,
  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów, elastyczność w działaniu oraz umiejętności komunikacyjne bardzo ważne,
  • umiejętność planowania i koordynowania zadań także pod presją czasu,
  • uczciwość, sumienność i dokładność oraz dyspozycyjność to dla nas cechy konieczne.

INŻYNIER JAKOŚCI

OBOWIAZKI:

  • kontrola jakości wyrobów stalowych w toku produkcji,
  • zwalnianie wyrobów zgodnych do dalszych procesów produkcyjnych,
  • zarządzanie wyrobem niezgodnym oznaczanie części do selekcji (naprawy) lub do złomowania,
  • wykonywanie pomiarów z użyciem narzędzi pomiarowych (tj. suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz),
  • wykonywanie wymaganych raportów kontrolnych w toku produkcji oraz raportów zmianowych do przełożonego,
  • współpraca z działem produkcyjnym w zakresie realizacji wymagań jakościowych,
  • realizacja celów jakościowych i osiąganie odpowiednich wskaźników jakościowych.
  • wykrywanie zagrożeń wypadkowych i słabości zachowań w procesach pracy oraz identyfikacja potencjału usprawnień.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, preferowane obróbka skrawaniem, spawanie,
  • znajomość narzędzi:(8D, 5why,),
  • umiejętność organizowania i planowania pracy własnej,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi niezbędnymi w kontroli procesu obróbki skrawaniem oraz w procesie spawania konstrukcji stalowych i wyrobów z aluminium,
  • umiejętność pracy ramieniem pomiarowym 3D mile widziana.

Rekrutacja otwarta:

OFERTY PRACY W SEKCJI OBSŁUGI PRODUKCJI:

TECHNOLOG KOORDYNATOR DS PRODUKCJI

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie ofert dla klientów ( z użyciem systemów wspomagających projektowanie, wyceny )na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej,
  • tworzenie technologii produkcji z uwzględnieniem możliwości firmy oraz firm współpracujących,
  • aktywny udział we wdrażaniu produkcji detali,
  • nadzór nad wdrażaniem i optymalizacją procesów,
  • tworzenie niezbędnych procedur/instrukcji dla pracowników produkcji,
  • wprowadzanie do firmy najnowszych technik związanych z produkcją w tym nowoczesnych technologii, oraz metod zarządzania itp,
  • podnoszenia umiejętności operatorów, szkolenia w obsłudze maszyn,
  • utrzymywanie i rozwój kontaktów z klientami,
  • ścisła współpraca z osobami zarządzającymi produkcją, dostawami do klientów itp

WYMAGANIA:

  • duże doświadczenie inżyniera produkcji/procesu. Zarówno w przestrzeni wirtualnej jak i realnej,
  • umiejętność analizowania błędów i ich adekwatnej korekcji,
  • umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie takich jak obrabiarki, wycinarki, giętarki itp.
  • umiejętność ścisłej współpracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie w stresogennych sytuacjach wynikających ze specyfiki firmy tj. duża różnorodność produktów, ustawiczne wdrażanie nowych produktów, produkcja głównie jednostkowa, wytwarzanie skomplikowanego oprzyrządowania itp.
  • prawo jazdy B
  • język obcy- mile widziany ( angielski, niemiecki ),
OFERTY PRACY W SEKCJI PRODUKCJI:

MAGAZYNIER-operator wózka widłowego

OBOWIĄZKI:

  • nadzorowanie spraw związanych z działaniem magazynu (przyjmowanie i wydawanie detali ) oraz nadzór nad systemem obiegu dokumentów magazynowych,
  • przyjmowanie dostaw towaru – weryfikacja ilościowa dostarczonych materiałów, wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych i umieszczanie na odpowiednim polu odkładczym,
  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów,
  • oznaczanie kartonów i metkowanie produktów oraz mechaniczne cechowanie wyrobów metalowych (grawerowanie)
  • przygotowywanie zamówień do kontrahentów na usługi kooperacyjne (np. malowanie, cynkowanie).
  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentem WZ;
  • czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek, zamawianie kuriera,
  • załadunek zamówień do aut dostawczych;
  • obsługa urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego,
  • sprawdzanie stanów magazynowych – to kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu;
  • regularna inwentaryzacja magazynu;
  • współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku pracy,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • prawo jazdy kategorii B, mile widziane również prawo jazdy kategorii C,
  • umiejętność posługiwania się komputerem, w tym mile widziana znajomość programu PlanDeCAMpagne,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Z.P.H.U. Dremat Jan Bartecki, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.u. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)”

Aplikacje można przesyłać na e-mail: kadry@dremat.pl, praca@dremat.pl lub składać osobiście w oddziale firmy w Jelczu-Laskowicach ul. Aleja Młodych 55. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 71 381 12 28.

Administratorem danych jest Z.P.H.U. Dremat Jan Bartecki z siedzibą w Dziuplinie 55-220, ul. Główna 30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.